MRESCO TÜRKİYE

MURABAHAT REAL ESTATE SOLUTIONS

Körfezin dev ismi Murabahat Group, 2008 yılında kurulan Mresco Türkiye ile Türkiye pazarına giriş yapmıştır. 1.3 milyar USD portföy büyüklüğüne ve 600’e yakın çalışana sahip Mresco, başta gayrimenkul olmak üzere, gıda, tarım, maden gibi pek çok alanda yatırımlarda bulunmuş, hayvancılık ve bilişim gibi alanlarda da yeni yatırımlar planlamaktadır.

 

Gayrimenkuldeki en büyük yatırımı Mekke’deki Hacer Tower olan Mresco, ülkemizde geliştirdiği Venus Residence ve Dizayn Residence gibi satışı devam eden projelerinin yanı sıra sektörün dev isimlerinin geliştirdiği projelerin de satış ve pazarlamasını üstlenmiştir.

 

Ülkemizdeki faaliyetlerini Murahabat Gayrimenkul Çözümleri Ltd.Şti. altında yürütmekte olan Mresco Türkiye, sürekli büyümekte olan müşteri ve hizmet portföyü ile Körfez sermayesinin ülkemize yatırım olarak gelmesini sağlamaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutan Mresco Türkiye, “Mekke’de Eviniz Olsun!” mottosu ile niyetinizi ibadete dönüştürme yolunda sizlere yardımcı olmayı amaç edinmiştir.

 

Körfez sermayesinin ülkemiz ekonomisine katkı sağlaması, istihdam ve katma değerin artırılması için proje ve yatırımlarını hız kesmeden sürdürmekte olan Mresco Türkiye ulkemizin gelecegine olan buyuk inanci ile büyümeye devam etmektedir.